Attention, attention!

6. října 2008 v 0:43 | MaedhRos |  Hong Kong Cinema, Wuxia & Fu Flicks
Pokud jste procházeli odkazy v menu - anebo pokud jste prostě jenom fandové asijského filmu - pravděpodobně znáte společný projekt dvou nadšenců, Kitana a ladynky, blog Heroes of the East. Vězte tedy, že nyní už se jedná o společný projekt nadšenců Kitana, ladynky, miklaras a MaedhRos (a kdo ví, třeba přibudou další).


Po několika měsících vzájemného potkávání na ČSFD se čtyři výše jmenované entity rozhodly dát hlavy a blogy dohromady a snášet vejce do společného hnízda.
Pokud jste (stejně jako já) rádi chodili lovit rozumy a informace ke dřevozajícovi, případně pokud vás snad zaujala Wuxia & Fu Flicks sekce tady na charentonu a hodlali jste ji sledovat, směřujte své zraky a pomyslné kroky na Heroes of the East.
Články dosud na charentonu publikované zde ponechám (není jich ostatně tolik), ale k nalezení budou časem i na HotE a případné updaty a opravy budou probíhat nikoli tady, nýbrž tam.
Mazat nemíním ani Wuxia & Fu Flicks sekci, nicméně hodlám ji napříště updatovat jen zřídka, a to takovými články, jakými bych HotE nerada zanášela - takže kvalita a informační hodnota půjdou rapidně dolů...;-)
Recenze, biografie či tematické články hodlám napříště publikovat pouze na Heroes of the East. Upřímně doufám, že celá ta fúze blogů mi poslouží i jako motivace k rozvoji ostatních oddělení v tomhle blázinci...;-)

Takže pokud jste tak dosud neučinili, aktualizujte svoje bookmarky a uvidíme se na HotE. Což samozřejmě neznamená, že zde na charentonu nebudete vítáni. Budete. Dokonce srdečně...;-)Tak zatím... :-) 再見, 再見。。。
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jakub jakub | E-mail | 8. února 2009 v 1:57 | Reagovat

hezké koukám nejsem sám kdo rád sleduje řezanice wang lu weie.:) či lau brothers. ale i další starý wuxia a old school filmy. mimo jiné na yoku. jsou snad všechny shaw brothers filmy a vetšina ostatních. a cvičíte také?

http://krejcc.rajce.idnes.cz/projekt_kung_fu_komiks/

2 MaedhRos MaedhRos | E-mail | 14. dubna 2009 v 1:48 | Reagovat

[1]: Necvičím, bohužel...;-) Kdysi dávno jsem se o cosi pokoušela, občas si pohrávám s myšlenkou, že zase něco zkoušet začnu - nicméně necvičím...:-)
...
Youku, tudou, sina - neocenitelné zdroje...;-) Hlavně pokud jde o TV věci. :-)
Pokud si chcete o těchhle filmech pokecat, fórum na HotE by určitě přivítalo nějakýho novýho člena...;-)

(Prima obrázky...;-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama