Tak MaedhRos (už taky) bloguje...

5. července 2008 v 2:28 | MaedhRos |  ...tak všelijak
Založení tohoto blogu je svým způsobem mé osobní selhání. Blogování bylo až donedávna jedním z těch trendů, jež jsem hodlala zarputile - nenásledovat. Jenže člověk míní, míní, až jednou mínit přestane. Jednoho krásného rána se probudí a založení blogu mu najednou přijde jako děsně prima nápad. A večer ho založí. Takže bienvenue à Charenton.

Proč Charenton? V první řadě to má opravdu parádní zvuk. A pak, Charenton byl blázinec. A ne ledajaký blázinec. Uznávám, že tato skutečnost činí zvolený název poněkud alibistickým, ale aspoň nikdo nemůže říci, že nebyl včas varován. Navíc mám k Charentonu poněkud sentimentální vztah. Zemřel tam Eugène Hugo, Victorův méně slavný bratr. (Nejen) literární historie je bohatá na řadu jímavých, smutných příběhů - a ten Eugènův patří už léta mezi mé nejoblíbenější.
K založení blogu mě motivovala poněkud ješitná potřeba někde na netu hromadit a vystavovat svoje dojmy a postřehy o věcech, které mne zajímají a baví. Zda ještě někoho jiného budou zajímat (neřkuli bavit) moje postřehy a dojmy, toť otázka, kterou snad zodpoví čas...;-)
Do budoucna můžete počítat hlavně s dojmologií na převážně 'kulturní' (slovo "intelektuální" se zdráhám použít) témata. Literatura, muzika, film, TV... The usual.
Takže buďte vítání, upřímně doufám, že Vás to tu bude bavit. Aspoň trochu (aspoň občas).
Maedh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kitano Kitano | 6. července 2008 v 13:23 | Reagovat

Maedhros ukazala svoju pravu tvar! Tmavocervena farba evokujuca zaplavy krvi (uz pomaly tuhnucej), motiv plny nasilia a brutality, nazov inspirovany blazincom a prvy clanok zamerany na krvak od Cchanga Cheha. A rubrika Horror & Macabre nasvedcuje, ze coskoro sa dostane k slovu aj Fulci. To si necham pacit :)

2 Apache Apache | 9. července 2008 v 2:49 | Reagovat

Jsem rád, že jsem se tu našel. Kdybych se tu nenašel, nebyl bych rád. Tenhle blog vypadá dobře. Vypadá dokonce mnohem líp než ten můj. Stejně tak jako MaedhRos vypadá mnohem líp než já. Tak snad to MaedhRos bude taky psát lépe než mě. :-)

3 ewara ewara | E-mail | 3. září 2008 v 17:08 | Reagovat

Moc pěkný bloggííísek! Těším se, jak bude pokračovat a jsem zvědavá, jestli se někdy dočkáme i rozvoje ostatních rubrik (myslím kromě HK) ;) ale už teď je co číst a moje pracovní nasazení tím pádem dostává další povážlivé trliny:) good luck and keep going (bohužel nevím, jak se to řekne kantonsky)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama